Jeże

Pomagamy jeżom w hibernacji

Kiedy dni stają się coraz dłuższe i ciemniejsze, jeże znów szukają miejsc do hibernacji. Nie w każdym ogrodzie są odpowiednie miejsca, aby zapewnić jeżom schronienie. Podejmij więc środki ostrożności z domkiem dla jeży od Relaxdays i zaoferuj małym przyjaciołom dom w swoim ogrodzie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Dlaczego potrzebujesz domku dla jeża?

Miejscem schronienia jeża jest ogród. Niestety często nie ma już możliwości, aby jeże znalazły tu schronienie. Sterty liści i nory są wyrzucane i usuwane przez ludzi. Ogród jest uporządkowany nieskazitelnie. Jeż nie ma więc gdzie się schować na zimę. Dlatego powinieneś wspierać małych przyjaciół w swoim ogrodzie i postawić im domki dla jeży Relaxdays. Pomagają one nie tylko jeżom znaleźć dom na czas hibernacji, ale są pomocne przez cały rok. Domki dla jeży są miejscem do spania, gniazdem i domkiem zimowym w jednym i chronią jeża przed wrogami. Kiedy już zdecydujesz się na domek dla jeża, powinieneś znaleźć idealne miejsce w ogrodzie. To powinno być osłonięte i zacienione, i tak suche, jak to możliwe. Gdy jeż zamieszka w domu, nie należy mu już przeszkadzać. Od czasu do czasu należy oczyścić z brudu tylko wejście do domku dla jeży.

Kup online ochronę dla jeży

W Relaxdays znajdziesz różne domki dla jeży w różnych wzorach i wykonane z różnych materiałów do Twojego ogrodu. Nasz domek dla jeża z drewna jodłowego jest dostarczany jako zestaw. Ta zimowa budka z klapą dla szczurów i wejściem labiryntowym optymalnie chroni jeże przed wrogami. Jeże mogą więc odpoczywać i hibernować. Domek dla jeży Relaxdays w formie drewnianej kopuły jest również doskonałym schronieniem dla małych zwierzątek. W podobnej konstrukcji, ale wykonanej z rattanu, znajdziesz kolejną budkę dla jeży w swoim ogrodzie. Zapewnij jeżom bezpieczny i odpowiedni dom. Zapoznaj się z ofertą Relaxdays i znajdź odpowiednie gniazdo dla jeża do swojego otoczenia.

Kup teraz domki dla jeży i inne pomoce do gniazdowania w Relaxdays

Oprócz praktycznych i pomocnych domków dla jeży w Relaxdays znajdziesz również inne pomoce do budowy gniazd dla dzikich zwierząt, takich jak ptaki, nietoperze, wiewiórki i owady. Odkryj nasz duży wybór już teraz i zamów odpowiednią pomoc do gniazdowania do swojego ogrodu.