Stołki

Stołki do pokoju dziennego i wszędzie indziej

Odłożenie czegoś na miejsce, schowanie koców lub zaoferowanie miejsca dodatkowym gościom - w codziennym życiu jest wiele drobnych sytuacji, w których czasem potrzebny jest prawdziwy, wszechstronny mebel. Idealnie nadaje się do tego stołek. Dostępne we wszystkich kształtach i kolorach, w Relaxdays znajdziesz idealny stołek do siedzenia lub przechowywania dla swoich czterech ścian!

Strona
Strona

Elastyczny stołek do przechowywania drobnych przedmiotów i rzeczy

Praktyczne i szykowne połączenie: To jest to, co lubimy najbardziej. To marzenie spełnia się dzięki stołkowi magazynowemu. Dzięki pokrywie, która kryje w sobie wnękę, stołek oferuje miejsce na wszystkie drobiazgi, które nie są potrzebne cały czas lub po prostu muszą szybko zniknąć, gdy zbliżają się goście. Koce, poduszki, zabawki i inne drobiazgi mogą być w nim wygodnie przechowywane. W Relaxdays znajdziesz modele składane w kształcie sześcianu lub sześciokąta, a także warianty ze stylowymi drewnianymi nogami. Wybierz pomiędzy stołkami pokrytymi tkaniną w różnych kolorach, z motywem lub bez. Proste odcienie i prosty wygląd doskonale pasują do nowoczesnego stylu wnętrza, a jasny stołek magazynowy z drewnianymi nogami doskonale pasuje do stylu skandynawskiego. Jeśli jesteś zwolennikiem stylu retro lub kiczu, znajdziesz również ciekawe motywy, taborety ze sztucznej skóry lub sztucznego futra. W ofercie Relaxdays znajdują się również warianty wykonane z bambusa.

Jak sprawić, by stołek stał się praktycznym elementem przyciągającym wzrok w Twoim domu?

Tapicerowany taboret lub kostkę do siedzenia możesz wykorzystać nie tylko do przechowywania swoich rzeczy, ale także do wielu innych celów. Przede wszystkim, stołek z pokrywą może nie przemawiać do Ciebie w ogóle, a z drugiej strony, istnieją inne wspaniałe sposoby wykorzystania stołków do siedzenia. Zebraliśmy je dla Ciebie:

  • Postaw też czasem stopy: Jeśli Twoja kanapa nie jest największa lub lubisz od czasu do czasu zrelaksować się w fotelu w swoim kąciku czytelniczym, możesz użyć jednego z naszych stołków, aby postawić zmęczone stopy po długim dniu i po prostu odpocząć.
  • Jako stolik na kanapie lub stolik boczny: Szczególnie wtedy, gdy masz gości, a miejsce na kompaktowym stoliku kawowym jest ograniczone, stołek może również służyć jako półka na piloty, czasopisma lub przekąski. Szczególnie w małych mieszkaniach często potrzebne są meble wielofunkcyjne. Ze względu na niewielką wagę, taboret można elastycznie przenosić z punktu A do punktu B i używać go tymczasowo jako stolik lub stolik nocny.
  • Dodatek do domu z wartością rozpoznawczą: Jeśli masz wolne kąty w domu, dla których wciąż szukasz wspaniałego elementu dekoracyjnego, stołek jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystaj go jako element przyciągający wzrok, na przykład używając jednego z naszych elementów pokrytych aksamitem lub sztucznym futrem, które z pewnością przyciągną wiele uwagi.
  • Proste i łatwe do siedzenia: Goście, małe dzieci lub my sami możemy wygodnie usiąść na taborecie, a przede wszystkim nie ograniczać się oparciami. Przed rzadziej używanymi biurkami czy toaletkami świetnie prezentuje się również tapicerowany taboret lub siedzisko w formie kostki.

Kup teraz stołek online w Relaxdays

W Relaxdays staramy się oferować niezwykle urozmaicony asortyment, który zaspokoi każdy gust i jest stale poszerzany. Wybierz idealny stołek do swojego domu i ciesz się na swój najnowszy, elastyczny mebel. A może stołek jako skrzynia do zabawy? Jeśli jeszcze nie znalazłeś modelu, który by Ci się spodobał, przyjrzyj się jeszcze raz naszym meblom dziecięcym do siedzenia. Znajdziesz tam więcej stołków magazynowych z dziecięcymi motywami.
Zamów teraz bez kosztów wysyłki w Relaxdays i skorzystaj z naszego szybkiego czasu dostawy!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki