Stołki

Stołki do pokoju dziennego i wszędzie indziej

Odłożenie czegoś na miejsce, schowanie koców lub zaoferowanie miejsca dodatkowym gościom - w codziennym życiu jest wiele drobnych sytuacji, w których czasem potrzebny jest prawdziwy, wszechstronny mebel. Idealnie nadaje się do tego stołek. Dostępne we wszystkich kształtach i kolorach, w Relaxdays znajdziesz idealny stołek do siedzenia lub przechowywania dla swoich czterech ścian!

29 elementów

Strona
na stronę
 1. Już od 151,90 zł
 2. Już od 161,90 zł
 3. Już od 138,90 zł
 4. Już od 206,90 zł
 5. Już od 161,90 zł
 6. Już od 174,90 zł
 7. Już od 276,90 zł
 8. Już od 344,90 zł
 9. Już od 161,90 zł
 10. Tylko 2 pozostał
 11. Już od 156,90 zł
 12. Już od 229,90 zł
 13. Już od 184,90 zł
 14. Już od 174,90 zł
 15. Już od 184,90 zł
 16. Już od 174,90 zł
 17. Już od 138,90 zł
 18. Już od 184,90 zł
 19. Już od 170,90 zł
 20. Już od 161,90 zł
 21. Już od 184,90 zł
 22. Już od 161,90 zł
 23. Już od 197,90 zł
 24. Już od 161,90 zł

29 elementów

Strona
na stronę

Elastyczny stołek do przechowywania drobnych przedmiotów i rzeczy

Praktyczne i szykowne połączenie: To jest to, co lubimy najbardziej. To marzenie spełnia się dzięki stołkowi magazynowemu. Dzięki pokrywie, która kryje w sobie wnękę, stołek oferuje miejsce na wszystkie drobiazgi, które nie są potrzebne cały czas lub po prostu muszą szybko zniknąć, gdy zbliżają się goście. Koce, poduszki, zabawki i inne drobiazgi mogą być w nim wygodnie przechowywane. W Relaxdays znajdziesz modele składane w kształcie sześcianu lub sześciokąta, a także warianty ze stylowymi drewnianymi nogami. Wybierz pomiędzy stołkami pokrytymi tkaniną w różnych kolorach, z motywem lub bez. Proste odcienie i prosty wygląd doskonale pasują do nowoczesnego stylu wnętrza, a jasny stołek magazynowy z drewnianymi nogami doskonale pasuje do stylu skandynawskiego. Jeśli jesteś zwolennikiem stylu retro lub kiczu, znajdziesz również ciekawe motywy, taborety ze sztucznej skóry lub sztucznego futra. W ofercie Relaxdays znajdują się również warianty wykonane z bambusa.

Jak sprawić, by stołek stał się praktycznym elementem przyciągającym wzrok w Twoim domu?

Tapicerowany taboret lub kostkę do siedzenia możesz wykorzystać nie tylko do przechowywania swoich rzeczy, ale także do wielu innych celów. Przede wszystkim, stołek z pokrywą może nie przemawiać do Ciebie w ogóle, a z drugiej strony, istnieją inne wspaniałe sposoby wykorzystania stołków do siedzenia. Zebraliśmy je dla Ciebie:

 • Postaw też czasem stopy: Jeśli Twoja kanapa nie jest największa lub lubisz od czasu do czasu zrelaksować się w fotelu w swoim kąciku czytelniczym, możesz użyć jednego z naszych stołków, aby postawić zmęczone stopy po długim dniu i po prostu odpocząć.
 • Jako stolik na kanapie lub stolik boczny: Szczególnie wtedy, gdy masz gości, a miejsce na kompaktowym stoliku kawowym jest ograniczone, stołek może również służyć jako półka na piloty, czasopisma lub przekąski. Szczególnie w małych mieszkaniach często potrzebne są meble wielofunkcyjne. Ze względu na niewielką wagę, taboret można elastycznie przenosić z punktu A do punktu B i używać go tymczasowo jako stolik lub stolik nocny.
 • Dodatek do domu z wartością rozpoznawczą: Jeśli masz wolne kąty w domu, dla których wciąż szukasz wspaniałego elementu dekoracyjnego, stołek jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystaj go jako element przyciągający wzrok, na przykład używając jednego z naszych elementów pokrytych aksamitem lub sztucznym futrem, które z pewnością przyciągną wiele uwagi.
 • Proste i łatwe do siedzenia: Goście, małe dzieci lub my sami możemy wygodnie usiąść na taborecie, a przede wszystkim nie ograniczać się oparciami. Przed rzadziej używanymi biurkami czy toaletkami świetnie prezentuje się również tapicerowany taboret lub siedzisko w formie kostki.

Kup teraz stołek online w Relaxdays

W Relaxdays staramy się oferować niezwykle urozmaicony asortyment, który zaspokoi każdy gust i jest stale poszerzany. Wybierz idealny stołek do swojego domu i ciesz się na swój najnowszy, elastyczny mebel. A może stołek jako skrzynia do zabawy? Jeśli jeszcze nie znalazłeś modelu, który by Ci się spodobał, przyjrzyj się jeszcze raz naszym meblom dziecięcym do siedzenia. Znajdziesz tam więcej stołków magazynowych z dziecięcymi motywami.
Zamów teraz bez kosztów wysyłki w Relaxdays i skorzystaj z naszego szybkiego czasu dostawy!