Kosze na śmieci

Kosz na śmieci jest jednym z tych artykułów gospodarstwa domowego, które są potrzebne w każdym domu, ponieważ zapewnia czystość i higienę. Ale oprócz rodzaju pojemnika ważną rolę odgrywa również jego wygląd. Nie chcesz przecież, aby kosz na śmieci kolidował z Twoim stylowym umeblowaniem. Dlatego też można znaleźć wiele różnych koszy na śmieci w różnych wzorach. Przejrzyj teraz i zamów już dziś swój idealny kosz na śmieci!

Nie wszystkie kosze na śmieci są takie same - nasz wybór

Kosze na śmieci Relaxdays podzielone są na siedem modeli: kosze na odpady organiczne, kosze do zabudowy, kosze z czujnikiem, kosze na śmieci, systemy segregacji odpadów, kosze pedałowe i stołowe. Przede wszystkim wybór odpowiedniego pojemnika jest oczywiście kwestią indywidualnego gustu, ale jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Pojemnik na odpady organiczne powinien być najmniejszym pojemnikiem w kuchni, ponieważ jeśli nie jest regularnie opróżniany, mogą się w nim gromadzić bakterie i nieprzyjemne zapachy. W przypadku pojemników do zabudowy należy najpierw sprawdzić, czy blat roboczy lub szafka kuchenna posiadają odpowiednią ilość miejsca i spełniają wymagania. Regularne czyszczenie pojemnika jest bardzo proste, ponieważ wystarczy ciepła woda i odrobina płynu do mycia naczyń lub octu, aby utrzymać go w czystości. Jeżeli ja jest bardzo brudny, ty możesz także wypełniać twój kosz z gorącą wodą i detergentem dla długiego okresu czasu i pozwalać je moczyć.

Systemy segregacji odpadów dla uporządkowanych odpadów

O ile w innych pomieszczeniach kosz na śmieci może nie być potrzebny, to w kuchni jest on niezbędny. To właśnie tam zazwyczaj powstaje najwięcej różnego rodzaju odpadów. Odpady organiczne, plastik, papier i resztki odpadów muszą być usuwane - najlepiej oddzielnie. Nasze systemy segregacji odpadów są do tego idealne. W naszym sklepie znajdą Państwo kosze na śmieci do zabudowy z dwoma do czterech komór lub kosze stojące z czujnikiem i trzema różnymi komorami. Wbudowane pojemniki posiadają również pokrywę, dzięki czemu nie przepuszczają zapachów, a system separacji odpadów Relaxdays z czujnikiem jest odporny na zapachy. Ułatwiają sortowanie odpadów kuchennych i utrzymanie domu w czystości. Możesz kupić swój własny system segregacji odpadów już za 60 euro!

Kosze na śmieci w każdym pomieszczeniu

Otwarte kosze na śmieci są idealne do każdego pomieszczenia, w którym pracuje się przy biurku, ponieważ większość odpadów to papier i są one bezwonne. Odkryj stylowe rozwiązania dla tych pojemników, które nie są tak łatwe do ukrycia jak inne. Wybierz pomiędzy klasyczną metalową lub drucianą siatką, modelem wykonanym z bambusa lub praktycznymi metalowymi 3-częściowymi zestawami w nowoczesnym wzornictwie i w kolorze czarnym lub białym. Rozmieść otwarte kosze na śmieci w każdym pomieszczeniu, w którym trzeba pozbyć się mniejszych odpadów papierowych lub plastikowych.

Dlaczego kosze pedałowe i kosze na śmieci z czujnikiem są tak praktyczne?

Zwłaszcza gdy mamy pełne ręce roboty, zawsze niezwykle przydatny jest kosz pedałowy lub nawet kosz na śmieci z czujnikiem ruchu zasilanym bateriami. Do kosza idziesz z obiema rękami załadowanymi i w żaden sposób nie sprawiasz już kłopotów, ani nie ryzykujesz, że wszystko upuścisz. Nasze wolnostojące pojemniki również świetnie wyglądają: przeglądaj pojemniki ze stali nierdzewnej, bambusa i stali w stylowych kolorach drewna, czarnym, srebrnym lub białym. W Relaxdays z pewnością znajdziesz idealny kosz na śmieci, który będzie pasował do Twojego gustu i stylu aranżacji wnętrza.

Kup teraz kosze na śmieci online w Relaxdays

Przydatnymi narzędziami do codziennych odpadów są również kompaktory do odpadów i pojemniki na odpady kuchenne. Za pomocą kompaktorów do odpadów można na przykład wcisnąć odpady papierowe do pojemnika na kartony, aby uzyskać więcej miejsca. Pojemniki na odpadki kuchenne są idealne do zbierania nadmiaru skórek bezpośrednio podczas krojenia owoców i warzyw oraz do ich późniejszego wyrzucania, tak aby nic nie zginęło. Jeśli nadal szukasz dodatkowych pojemników, może nasze pojemniki na kosmetyki do łazienki są czymś dla Ciebie. Zamów teraz w Relaxdays i ciesz się swoimi nowymi pojemnikami już za kilka dni!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200zł.