Deski do krojenia i noże

Ostrość dla Twojej kuchni: bloki na noże i deski do krojenia od Relaxdays

Do podstawowego wyposażenia kuchni zawsze należą noże. Noże kuchenne są niezastąpione do różnych potraw. W Relaxdays znajdziesz nie tylko najwyższej jakości noże, ale także indywidualne opcje przechowywania, takie jak bloki na noże i pasujące do nich deski do krojenia. Odkryj teraz.

Produkty 11

na stronę
  1. Już od 136,90 zł
  2. Już od 158,90 zł
  3. Już od 136,90 zł

Produkty 11

na stronę

Profesjonalne deski do krojenia z bambusa dla Twojej kuchni

Czy to sałatki, mięso czy owoce - deska do krojenia jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Dobra deska do krojenia chroni stół i blat przed uszkodzeniami, takimi jak zadrapania czy skaleczenia. Jednak jakość deski jest również kluczowa dla żywotności noży. Deski do krojenia z drewna i tworzywa sztucznego chronią Twoje noże. Należy unikać twardych materiałów, takich jak szkło czy kamień. W Relaxdays znajdziesz przede wszystkim deski do krojenia wykonane z drewna bambusowego. Materiały te są bardzo miękkie i nie uszkadzają krawędzi tnących noży. Chociaż te deski nie mogą być myte w zmywarce i wymagają nieco więcej opieki, są bardziej praktyczne, higieniczne i bezpieczne dla żywności. Ponadto bambus jest materiałem przyjaznym dla środowiska, który bardzo szybko odrasta. Odkryj z nami różne kształty, wzory i zestawy desek do krojenia do Twojej kuchni. Zamów teraz online i otrzymaj je z wygodną dostawą do domu.

Stylowe bloki na noże do każdej kuchni

Ostre noże powinny mieć bezpieczne i odpowiednie miejsce w kuchni. Tutaj bloki nożowe są szczególnie odpowiednie jako dom, ponieważ przechowywanie jest szczególnie delikatne. Noże kuchenne są zazwyczaj swobodnie zawieszone i nie stykają się bezpośrednio ze sobą. Dzięki zastosowaniu szczeciny wewnątrz bloków na noże, ostrza są chronione i dłużej pozostają ostre. U nas znajdziesz bloki do noży w różnych kolorach, z różnych materiałów i w różnych rozmiarach: W blokach wykonanych z tworzywa sztucznego, bambusa lub stali nierdzewnej znajdzie miejsce od trzech do pięciu noży we wszystkich rozmiarach i kształtach. Odkryj teraz stojące, wiszące lub leżące bloki na noże i organizery na noże. Przechowuj swoje noże delikatnie i bezpiecznie w bloku na noże Relaxdays. Kup teraz!

Wszystko o nożach

W Relaxdays znajdą Państwo duży wybór akcesoriów kuchennych takich jak noże kuchenne, deski do krojenia czy bloki do noży. Kliknij przez nasz duży wybór teraz i kupić idealny nóż z bloku noża i deski do krojenia. Dzięki temu Twoje następne danie będzie przyrządzone jak profesjonalista!