Deski do krojenia i noże

Ostrość dla Twojej kuchni: bloki na noże i deski do krojenia od Relaxdays

Do podstawowego wyposażenia kuchni zawsze należą noże. Noże kuchenne są niezastąpione do różnych potraw. W Relaxdays znajdziesz nie tylko najwyższej jakości noże, ale także indywidualne opcje przechowywania, takie jak bloki na noże i pasujące do nich deski do krojenia. Odkryj teraz.

na stronę
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Profesjonalne deski do krojenia z bambusa dla Twojej kuchni

Czy to sałatki, mięso czy owoce - deska do krojenia jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Dobra deska do krojenia chroni stół i blat przed uszkodzeniami, takimi jak zadrapania czy skaleczenia. Jednak jakość deski jest również kluczowa dla żywotności noży. Deski do krojenia z drewna i tworzywa sztucznego chronią Twoje noże. Należy unikać twardych materiałów, takich jak szkło czy kamień. W Relaxdays znajdziesz przede wszystkim deski do krojenia wykonane z drewna bambusowego. Materiały te są bardzo miękkie i nie uszkadzają krawędzi tnących noży. Chociaż te deski nie mogą być myte w zmywarce i wymagają nieco więcej opieki, są bardziej praktyczne, higieniczne i bezpieczne dla żywności. Ponadto bambus jest materiałem przyjaznym dla środowiska, który bardzo szybko odrasta. Odkryj z nami różne kształty, wzory i zestawy desek do krojenia do Twojej kuchni. Zamów teraz online i otrzymaj je z wygodną dostawą do domu.

Stylowe bloki na noże do każdej kuchni

Ostre noże powinny mieć bezpieczne i odpowiednie miejsce w kuchni. Tutaj bloki nożowe są szczególnie odpowiednie jako dom, ponieważ przechowywanie jest szczególnie delikatne. Noże kuchenne są zazwyczaj swobodnie zawieszone i nie stykają się bezpośrednio ze sobą. Dzięki zastosowaniu szczeciny wewnątrz bloków na noże, ostrza są chronione i dłużej pozostają ostre. U nas znajdziesz bloki do noży w różnych kolorach, z różnych materiałów i w różnych rozmiarach: W blokach wykonanych z tworzywa sztucznego, bambusa lub stali nierdzewnej znajdzie miejsce od trzech do pięciu noży we wszystkich rozmiarach i kształtach. Odkryj teraz stojące, wiszące lub leżące bloki na noże i organizery na noże. Przechowuj swoje noże delikatnie i bezpiecznie w bloku na noże Relaxdays. Kup teraz!

Wszystko o nożach

W Relaxdays znajdą Państwo duży wybór akcesoriów kuchennych takich jak noże kuchenne, deski do krojenia czy bloki do noży. Kliknij przez nasz duży wybór teraz i kupić idealny nóż z bloku noża i deski do krojenia. Dzięki temu Twoje następne danie będzie przyrządzone jak profesjonalista!