Ramy do obrazów

Stylowe ramki na zdjęcia od Relaxdays

Dopełnij swoje wnętrze w dobrym stylu dzięki wspaniałym ramkom na zdjęcia z Relaxdays. Możesz uwiecznić wyjątkowe i piękne chwile i nadać im honorowe miejsce. Do każdego stylu wnętrza można znaleźć odpowiednią ramkę na zdjęcia: Czy to białe, czarne czy drewniane. Kliknij przez naszą ofertę teraz.

Zapewnij swoim bliskim miejsce w swoim domu

Piękne wakacje, ślub czy ostatnie urodziny - lubimy uwieczniać na zdjęciach szczególnie wspaniałe chwile. Aby jednak nie pozostały one na zawsze utracone w smartfonie, laptopie czy na karcie pamięci, dobrym rozwiązaniem jest szybkie drukowanie zdjęć. Później migawki można umieścić w albumie fotograficznym lub znaleźć miejsce w domu w pięknych ramkach jako element dekoracyjny. W Relaxdays znajdziesz różne stylowe ramki do tego celu: Klasyczną, prostą ramkę na zdjęcia kupisz u nas w praktycznych zestawach po 2 sztuki i różnych wymiarach. Dostępne są standardowe kolory: czarny, biały, srebrny i złoty. Chcesz, żeby było trochę bardziej nietypowo? Zapoznaj się z naszymi ramkami na zdjęcia wykonanymi z bambusa lub w stylu vintage. Wszystkie ramki na zdjęcia nadają się nie tylko do zdjęć, ale mogą być również wyposażone w rysunki lub inne obrazy. Przejrzyj nasz wybór i zamów idealną ramkę na zdjęcia do swojego domu.

Najlepsze wspomnienia w kolażach

Zastanawiasz się, gdzie umieścić te wszystkie piękne zdjęcia, które posiadasz? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: Kup ramki na zdjęcia Relaxdays w praktycznych wzorach kolaży. Tutaj swoje miejsce znajdzie od trzech do 24 Twoich najfajniejszych zdjęć. Kolaże są dostępne w różnych wzorach: z zabawnymi napisami, takimi jak "Rodzina" lub "Przyjaciele", możesz sortować ramki według tematu. W ozdobnej ramce na zdjęcia w kształcie serca jest miejsce dla zakochanych. Wolisz proste projekty? Nie ma problemu! Nasze ponadczasowe kolaże ścienne są dostępne w kolorze czarnym lub białym i mogą być montowane w formacie poziomym lub pionowym. Wypełnianie i wymiana zdjęć jest łatwa dzięki odpowiednim zaciskom na tylnej stronie. Już teraz stwórz swój własny kolaż zdjęć i opraw niezapomniane chwile na wieczność. U nas na pewno znajdziesz odpowiednią ramkę na zdjęcia dla swoich czterech ścian!

Kup teraz ramki na zdjęcia Relaxdays

Odkryj odpowiednią ramkę dla Twojego domu w szerokim wyborze ramek do zdjęć Relaxdays. Niezależnie od tego, czy szukasz kolaży, multiramek, czy nawet zegara ściennego z ramką na zdjęcia - znajdziesz je tutaj! Kup teraz i podaruj swoim bliskim honorowe miejsce w Twoim sercu.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200zł.