Akcesoria do domu

Akcesoria domowe dla domu, w którym czujesz się jak w domu

W ofercie Relaxdays znajdziesz nie tylko meble i praktyczne pomocniki do każdego pomieszczenia w domu, ale także wyjątkowe elementy dekoracyjne, tekstylia i lampy. Od kalendarzy adwentowych po stojaki na gazety - oferujemy Państwu różnorodne akcesoria domowe na każdą okazję i porę roku. Można je doskonale wkomponować w każde pomieszczenie. Ale która dekoracja gdzie najlepiej się sprawdzi? Pokoje dzienne i sypialnie powinny zazwyczaj wyglądać przytulnie, nastrojowo i zachęcająco. Tutaj polecamy Państwu stworzenie ciepłej atmosfery szczególnie za pomocą lampek i naszych świec LED. Ciepłe światło nie tylko pięknie wygląda, ale jest też wyjątkowo bezpieczne. Nikt nie może się oparzyć na praktycznych LED-owych tea lightach i świeczkach, a nawet jeśli zostawisz je bez nadzoru, nie dojdzie do żadnego wypadku. Ponadto tekstylia domowe tworzą przytulną atmosferę, a pomieszczenie bezpośrednio promieniuje większym ciepłem. Nasze miękkie dywany i bieżniki oraz poduszki dekoracyjne pomogą Ci poczuć się komfortowo. Modne poduszki węzełkowe znajdziesz również w naszym sklepie z akcesoriami do domu! A co z kuchnią i łazienką? Oczywiście można tam również użyć tekstyliów i świec, ale możliwe jest również stworzenie domowej atmosfery za pomocą innych przedmiotów dekoracyjnych. Udekoruj swoją kuchnię jednym z naszych ekstrawaganckich zegarów ściennych lub umieść swoje ulubione rośliny domowe na schodach kwiatowych i półkach kwiatowych. Podkładki i obrusy nie tylko chronią stół przed resztkami jedzenia i plamami, ale także pięknie wyglądają. Z kolei w łazience możesz wykorzystać jedno z naszych użytecznych i dekoracyjnych lusterek próżności. Stwórz swoją własną oazę dobrego samopoczucia, ozdabiając łazienkę ogrodem Zen, dekoracyjnymi wazonami lub muszlami.

Jak najlepiej ubrać swoje cztery ściany?

Najlepsze elementy dekoracyjne to wciąż te, które opowiadają historie o ludziach, którzy mieszkają w domu. Stwórz prawdziwy dom dzięki spersonalizowanemu wystrojowi, na przykład dekorując ścianę pięknymi zdjęciami z przyjaciółmi lub rodziną. Nasze liczne ramki na zdjęcia zmienią Twoje wspomnienia w piękną dekorację ścienną. Możesz również stworzyć świeżą atmosferę dzięki większej ilości zieleni. Użyj jednego z wielu naszych produktów, aby umieścić rośliny w najlepszym świetle. Jednak w domu można również umieścić sztuczne kwiaty. Z jednej strony nie więdną, a z drugiej są lepsze dla środowiska, ponieważ nie trzeba zużywać wody. Ożyw swoje wnętrze dodatkami do domu Relaxdays i uzupełnij je w stylu industrialnym, skandynawskim lub rustykalnym gustownymi drobiazgami!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.