Lustra

Stylowe lustra dla Twojego domu

Łazienka, przedpokój czy sypialnia - jeśli wciąż szukasz nowego lustra, to dobrze trafiłeś! W Relaxdays znajdziesz kolorowy wybór luster dekoracyjnych dla każdego gustu i stylu. Już teraz zapoznaj się z naszym asortymentem i znajdź odpowiednie lustro do swoich czterech ścian.

na stronę
  1. Już od 106,90 zł
  2. Już od 170,90 zł
  3. Już od 115,90 zł
  4. Już od 115,90 zł
  5. Już od 101,90 zł
  6. Już od 129,90 zł
  7. Już od 161,90 zł
  8. Już od 101,90 zł
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Szlachetne dekoracyjne lustro ścienne jako atrakcja w Twoim domu

Lustro może być czymś więcej niż tylko lustrem. Lustro można powiesić jako element dekoracyjny i nadać mu szczególny charakter. Nudne pomieszczenia i gołe ściany zamieniają się w absolutne atrakcje dla oka. W Relaxdays można znaleźć indywidualne lustra z pięknymi ramami i unikalnymi dekoracjami dla każdego stylu wnętrza.
Jeśli jesteś miłośnikiem stylu barokowego, to mamy coś właśnie dla Ciebie! Znajdziemy tu zarówno lustra owalne, jak i kwadratowe z eleganckimi zdobieniami z epoki baroku. Nasze barokowe lustra dostępne są w kolorze złotym, srebrnym i białym i pasują do niemal każdego domu.
Dla bardziej nietypowego stylu wnętrza, również znajdziesz tutaj odpowiednie lustro! Nasze indywidualne lustra słoneczne są czymś wyjątkowym: Prosty zestaw 3 luster w kolorze złotym, srebrnym i białym sprawi, że każda ściana będzie przyciągać wzrok. Ekstrawaganckie wersje lustra słonecznego w kolorze czarnym, zielonym i czerwonym zamienią każde nudne pomieszczenie w absolutną atrakcję!
Szukasz raczej standardowego modelu? W takim razie ty też masz tutaj rację. Nasze białe lustro składane, prostokątne lustro sosnowe w kratkę lub klasyczne okrągłe lustro ścienne pasują do każdego nowoczesnego lub naturalnego stylu wnętrza.

Kup teraz lustra online w Relaxdays

Kliknij przez nasz zróżnicowany wybór różnych luster i znajdź odpowiedni kawałek dla swojego gustu i swoich czterech ścian. Już dziś zamów online swoje wymarzone lustro i zamów jego wygodną dostawę do domu.