Nasze główne atrakcje dla Ciebie

Już od 248,90 zł
Już od 108,90 zł
Już od 383,90 zł
Już od 293,90 zł
Już od 167,90 zł
Już od 406,90 zł
Już od 293,90 zł


Naturalne i zrównoważone pomysły na życie z bambusem

Meble drewniane tworzą przytulną, ciepłą atmosferę i nadal należą do najważniejszych trendów w życiu. Wysokiej jakości meble drewniane wzbogacają każdy dom i mogą być doskonale wkomponowane w różne style wyposażenia. Jednak drewno jest jednym z najbardziej zagrożonych surowców na ziemi.

Bambus jest zrównoważoną i świadomą ekologicznie alternatywą dla popularnych gatunków drewna liściastego. Bambus jest jedną z najbardziej wszechstronnych i jednocześnie najszybciej rosnących roślin na świecie. Dzięki gładkiej powierzchni, niskiej wadze i wysokiej stabilności, bambus stał się absolutnym trendem w produkcji mebli. Pokażemy Ci, jak w nowoczesny i komfortowy sposób urządzić Twój dom za pomocą mebli bambusowych Relaxdays!

Znajdź inspirację do domu już teraz na koncie Relaxdays Pinterest

Wiesz, że bambus to wcale nie drewno, tylko ogromna trawa? Niemniej jednak, niektóre meble bambusowe przewyższają nawet klasyczne meble drewniane, ponieważ surowiec ten jest niezwykle trwały i wytrzymały. Kolejną zaletą bambusa jest to, że jest trwały, hipoalergiczny i wodoodporny. Na naszym koncie Pinterest Account pokazujemy Państwu nasze najpiękniejsze meble i dodatki do mieszkania wykonane z bambusa, wraz z pasującymi pomysłami na estetyczny dom. Przeglądaj gustowne lampy, stoły, przedmioty dekoracyjne i wiele więcej!

#relaxdaysinspo

Pozwól, aby Pinterest zainspirował Cię do nowych projektów i połączył meble Relaxdays Bamboo z istniejącymi już meblami - lub wymyślił je na nowo. Odkryj już teraz naszą bambusową inspirację domową i podziel się swoimi doświadczeniami!

Trwałe eko produkty z bambusa

Mało produktów
Mało produktów
Mało produktów
Mało produktów
Mało produktów
Mało produktów
Mało produktów
Mało produktówGóra strony